INFO K FOCENÍ

Velmi často se mě ptáte co s sebou na focení atd.. tak tedy, zde se dočtete to nejdůležitější! :)NOVOROZENECKÉ FOCENÍ - LIFESTYLE NEWBORN

- 30 min probíhá focení miminka s rodiči

- 50 min probíhá focení miminka (v košíčku, bedýnce, postýlce,..)

- s sebou stačí bílé bodyčko, plínky, vlhčené ubrousky, jednorázová přebalovací podložka a PROSÍM DUDLÍK!!!

(i když doma třeba ještě nedáváte)

Pro rodiče - nejlépe bílá (či světlá) trička bez nápisů a rušivých motivů.

Prosím, přijeďte na focení s nakrmeným miminkem!!! Hladová miminka bohužel moc nespolupracují...
TĚHOTENSKÉ FOTO.. co vzít s sebou?

- džíny.. sice už je asi nezapnete, ale nevadí :) Vezměte je s sebou a s napůl rozeplými riflemi vyfotíme bříško. Tyto fotky vypadají moc pěkně.

- barevnost trička/tuniky/tílka nechám na vás.. určitě vezměte třeba bílé, popř.černé, tím nic nezkazíte. Fotí se na černém i barevném pozadí, tak se využijí obě barvy :) Ale příjemnější pro oko je světejší a to bílá barva :)

- pokud máte romantické šaty ve kterých vynikne vaše bříško, určitě je vezměte také! :)

- zajímavé fotografie vznikají i při oblečení pánské košile, která je od prsou dolů rozeplá..

- určitě vezměte i Váš ultrazvukový snímek, ráda ho zapojím do focení! :)

- ráda focení pojmu i netradičně.. například pokud partner hraje fotbal apod, můžete vzít fotbalový, hokejový či motokrosový dres..

- k zapůjčení u mě najdete velké množství druhů těhotenských šatů. Prosím vezměte jak světlé, tak tmavé spodní prádlo :)

- těhulky, pokud ve své kosmetické taštičce vlastníte pudr, určitě ho před focením použijte. Pleť se vám nebude lesknout a bude působit kompaktněji!DĚTSKÉ A RODINNÉ FOTO.. co vzít s sebou?

- dětem doporučuji také jednobarevné oblečení nebo oblečení se vzorem (proužky, kostky,..). Čím méně obrázků a nápisů, tím lépe :) Holčičkám sluší šatičky s květinovým vzorem, puntíky,.. Prosím ne s barbie apod. Pro holky i kluky tu mám spousty různých rekvizit, jako čepiče, čelenky, sukýnky, šatičky..

- rodina se může i barevně sladit, opět to na fotečkách vypadá úžasně!

- pokud jdete na narozeninové focení můžete přinést i dort se kterým prcka vyfotím. Ideální je šlehačkový, kdy se prcek patlá v dortu a vznikají tak roztomilé a přirozené snímky :) Nemusíte se bát o fotopozadí - je omyvatelné ;)

- můžete si přinést oblíbenou hračku, se kterou si doma rádi hrajete, ráda zařadím do focení :)

- je možné připravit i exteriérové tématické focení (např. piknik styl, námořní styl, indiáni v teepee, focení v žebřiňáku ..atd) stačí napsat a já vezmu rekvizity s sebou!

- maminky určitě s sebou vezměte dobrou náladu a kousek trpělivosti :) Budu vyžadovat vaši spolupráci, jelikož jenom maminky dobře ví, co na své děti platí :)